Ankara Merkez

0312 4257277

Çocuk Bakıcısı
Gözünüz Arkada Kalmasın!

 

Çalışan annelerin öncelikli sorunu iyi bir bakımın yanı sıra çocuğun gelişimine ve eğitimine katkıda bulunabilecek bir dadı bulmak oluyor.

Bebek, çocuk bakımı için iyi bir bakıcı veya dadı arayışlarının sonunda aile çoğu zaman pes edip o an çocuk veya bebek için uygun zaman olmasa bile kreş, çocuk yuvası anaokulu gibi çözümlere gitmek zorunda kalabiliyorlar.

Çocuk sağlığı, gelişimi uzmanları ve çocuk psikolojisi uzmanları üç yaş öncesinde kreş yuva önermezler. Bu durumda Evde bakım yine tek çözüm olmaktadır. Ayrıca okul öncesi eğitime başlamadan önceki çocuk bakımının evde olması çocuğun evin konforlu ortamından uzaklaşmadan sağlıklı bir bakımla birlikte olası enfeksiyon risklerini en aza indirebilir. Bilindiği üzere çocuk yuvaları ve kreşler enfeksiyon riskinin en fazla olduğu yerlerdir.

Yatılı çocuk bakıcısı veya gündüzlü çocuk bakıcıları dadı niteliğinde elemanlar ilgili okulların çocuk gelişimi eğitimi bölümlerinden mezun elemanlarla bu hizmetler Arya tarafından sunulmaktadır. Hizmetler devamında da takip edilmektedir.

Arya Tecrübeli ve referanslı dadılarla çocuk gelişimi eğitimi mezunu ev öğretmenleriyle çocuk bakımı ve eğitimi konusunda 2000 yılından beri ailelerin yanındadır. Arya doğru adaylarla ailenin doğru hizmeti almasını daha kolay ve sorunsuz hale getirmek için çalışıyor.

İletişim Bilgileri:


Ankara Merkez:

 

Telefon:
0312 4257277

Faks:
0312 4257278

Adres:
Tunalı Hilmi Caddesi Büklüm Sokak No.: 40-10 Kavaklıdere Çankaya 06660 Ankara

Elektronik posta:
info@aryadanismanlik.com


Arya'yı takip edebilirsiniz.
 
   

     

Neden Arya?

16 yıllık tecrübe

Personel alımında profesyonel ekip.

Verilen hizmetlerin takibi.

Garantili hizmetler.

Titizlikle seçilmiş adaylar.

Referanslı ve tecrübeli elemanlar.

Elemanlarla yüz yüze görüşme imkanı.

Yeni elemanlarla çalışma imkanı.