Ankara Merkez

0312 4257277

Hizmetlerimiz

Hasta ve Yaşlılarınıza Hasta Bakıcılar,

Çocuklarınıza Dadılar.

Ev işlerinizde yardımcılar. Ofislerinize Elemanlar

Temin hizmetleri.

 

Onlar sizin için çok değerli biliyoruz.

 

Hasta bakımı ve Yaşlı Bakımı hizmetinde esas amaç hastanın evinin konforlu ortamından ayrılmadan tedavi sürecini tamamlaması sonrasında sağlığın korunup geliştirilmesi sağlamaktır.

Herkes evinde olmak ister hastanın kendi evinde olması moral yönünden olumlu etkisi vardır. hastaların hastanede yada taburcu olduktan sonra evde iyi bir bakım hizmeti almaları bu hastaların iyileşme sürecini azaltarak yaşam kalitelerini arttırabilir.

Bakım hizmetleri geniş bir yelpazeye sahiptir yeni doğan bebekler, yatağa bağımlı yaşlı hastalar, hastane sonrası evde bakım hizmetine ihtiyaç duyanlar gibi sayılabilir. Bakım hizmetleri evde veya hastanede on iki veya yirmi dört saat esasına göre verilmektedir.

En doğru hizmet için bu süreler hastanın doktoru ve aile yakınları tarafından belirlenir. bu hizmetler konusunda deneyimli hemşireler, hastabakıcılar ve refakatçilerle sürdürülmektedir. Evde bakım maliyet olarak daha ucuzdur.

Hasta bakımında tedavi süreci devam ederken mutlaka profesyonel hemşirelik gerektiren durumlar olabilir, ilgili okulların lise, ön lisans ve lisans mezunu hemşirelerle çalışmaktayız, Uygulanacak bakım programı çerçevesinde hemşirenin evde veya hastanede tedaviye mutlaka önemli katkısı olacaktır, Hemşire ilaçların takibi ve verilmesi, enjeksiyon, pansuman, yara bakımı gibi görevleri yerine getirecek. tansiyon ve şeker olçümü gerektiğinde kan numunesi alınması ayrıca beslenme programının uygulanması hastanın tedavi sürecine olumlu katkısı olacaktır.

Arya uzun yıllardır en tecrübeli olduğu konulardan biride hemşirelik hizmetleri sunumu ve takibi olmuştur. kamu kurumlarına ve özel kurum ve kişilerede hemşirelik hizmeti sunmuştur.

Yaşlı Bakımı


Ciddi bir sağlık sorunu olmayıp sadece temizlik ve alışveriş gibi hizmetlere ihtiyacı olan aileler içinde tecrübeli elemanlar yardımcılar ile çalışma imkanı sağlayabilmekteyiz.


Yaşlı bakımı için bir elemana ihtiyaç duyulduğunda bakıcının tecrübeli, nitelikli bir eleman olması aranan özelliklerin başında gelir. Yaşlının temizlik, yemek, varsa ilaçlarının takibi gibi hizmetler temel olmakla birlikte yaşlı bakımı sadece bunlardan ibaret değildir.

Yaşlı bakıcısı aynı zamanda bu alanda çalışmış tecrübe sahibi yaşlının duygusal ihtiyaçlarını da iyi anlayabilecek bu ihtiyaçlarını da karşılayabilecek birisi olmalıdır. Arya uzun yıllara dayanan tecrübesini ailelerle paylaşıyor zor ve karmaşık olan eleman alma sürecini kolaylaştırıyor devamlılık içinde gerekli desteği sunuyor.

İletişim Bilgileri:


Ankara Merkez:

 

Telefon:
0312 4257277

Faks:
0312 4257278

Adres:
Tunalı Hilmi Caddesi Büklüm Sokak No.: 40-10 Kavaklıdere Çankaya 06660 Ankara

Elektronik posta:
info@aryadanismanlik.com


Arya'yı takip edebilirsiniz.
 
   

     

Neden Arya?

16 yıllık tecrübe

Personel alımında profesyonel ekip.

Verilen hizmetlerin takibi.

Garantili hizmetler.

Titizlikle seçilmiş adaylar.

Referanslı ve tecrübeli elemanlar.

Elemanlarla yüz yüze görüşme imkanı.

Yeni elemanlarla çalışma imkanı.